Par mums

Atpūtas bāze ''Silmači" atrodas Smiltenes novada Launkalnes pagastā.

Braucot pa Rīgas - Veclaicenes šoseju un 117 kilometrā, pagriežoties pa labi, tad turpinot 6 kilometrus garu ceļu līdz Lizdoles ezeram, nonāksiet pasakainā dabas nostūrī, kurā izveidota iecienīta atpūtas vieta ar plašu piedāvājuma klāstu.

Atpūtas bāzes 13 kempinga mājiņās, 10 viesnīcas numuros un laivu mājā (3 numuriņi) ir iespējams izguldīt 175 personas, un 10 hektārus lielajā platībā var noorganizēt pasākumus ar dalībnieku skaitu līdz 1500 cilvēkiem.

Kempinga mājiņas

  •             12 labiekārtotas mājiņas ar 6 gultas vietām, 4 papildus vietām, virtuvi (plīts, ledusskapis, trauki 6 personām)
  •            1 mājiņa bez labierīcībām, 13 gultas vietas
  •            Laivu māja ar 3 numuriņiem (bez labierīcībām) , 1.numuriņā - 6 gultas vietas, 2.numuriņš divstāvīgs ar 7 gultas vietām, 3.numuriņš - 7 gultas vietas.

Sporta laukumos ir iespējams spēlēt futbolu, basketbolu, volejbolu, pludmales volejbolu, tenisu, badmintonu, kā arī organizēt vieglatlētikas disciplīnas stadionā, tam izmantojot atpūtas bāzē iznomāto sporta inventāru.

Bezgala daudz prieka sagādā peldēšanās ezerā, makšķerēšana vai vizināšanās ar laivām, ūdens velosipēdiem un kuteri.

Pirts kamīnzālē iespējams uzņemt līdz 25 cilvēkiem, bet karsētavās vienlaicīgi - 25.

Centrālās ēkas zālē iespējams sarīkot banketus. Tā izmantojama semināru organizēšanai.

Atpūtas bāze "Silmači" nodrošina ēdināšanu gan pasākumos, gan ikdienā pēc klientu vēlmēm.

Savas automašīnas klienti var novietot asfaltētos stāvlaukumos, bet automājiņas ar elektrību un ugunskura vietām aprīkotās vietās.

Laipni gaidīti visi!


Mūs apskatīt var arī : http://www.viesumajas.lv/lv/viesu-nams/silmaci


 .